Hakkımızda

 

samsun baskı beton, zemin kaplama, endüstriyel zemin kaplama

baskı beton, zemin beton samsun, endüstriyel zemin beton

SAMSUN DA HELİKOPTERLİ BETON VE UYGULAMALARI 

TEL: 05443552904

 Firmamız, samsun ve tüm kaaradeniz bölgesi illerinde uzun zamandır faaliyet gösteren bir firma olup, bölge genelinde  birçok uygulamayı tamamlamış, bu konuda en çok referansı olan firmadır.  İhtiyacınız olan, helikopterli beton uygulaması, zemin güçlendirme, veyahut  herhangi bir yapı-inşaat işini bizimle irtibata geçip tamamlatabilirsiniz.  Bu konuda bir çok referansımız vardır. Dilediğiniz takdirde referanslarımızı  sizlere sunabiliriz.  İşimiz garantili, hizmetimiz maximum düzeyde hızlıdır. Bir telefon kadar  uzağınızda, size bir dostunuz kadar yakınız.  Not : Fiyatımız ortalama bir fiyattır. Fiyatımız, işinizin büyüklüğüne,  özelliğine ve istediğiniz işçiliğe göre farklılık gösterebilir. Aşağıda hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Her türlü;  Fabrika zemin Betonları, Zemin Beton onarımları,  Bina güçlendirmesi, çatlak tamiri, daire şapları, dekoratif zemin,  Renkli şap, derz dolgusu, derz kesimi,  Endüstriyel zemin uygulamaları, endüstriyel zeminler,  Helikopterli beton, Renkli yüzey,  Kaygan zemin  Otopark betonu, özel şap uygulaması,  Parlak zemin, Parlak beton,  Saha betonu,  Fırçalı beton  Yol betonları,  Yüzey sertleştirici,  yüzey koruma, zemin çözümleri, zemin güçlendirme, zemin kaplama  Rampa betonları,  Epoksi boya, epoksi kaplama  Uygulamaları yapılmakta ve gerekli olan malzeme tedariği isteğiniz  doğrultusunda tarafımızdan temin edilmektedir..

  LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ : 05443552904


 
 

 

Proje geçmişi

Bu bölümde projenin geçmişini belirtebilir ve onu yaratmanızdaki gerekçenizi tanımlayabilirsiniz. Projenin kilometretaşlarını belirtebilir ve kullanıcılara bilgi verebilirsiniz.

Kullanıcılarımız

Burada tipik bir kullanıcı ve neden bu projenin onlar için önemli olduğunu tanımlayabilirsiniz . Ziyaretçilerinizi motive etmek iyidir, ki web sitenizi tekrar ziyaret etsinler.

İletişim

akyapı Kazım Karabekir Mh.Gaziosman Sk.No 23-5 İLKADIM SAMSUN

www.zeminbaskibeton.com
05443552904
05438437253
akyapi@zeminbaskibeton.com